I den nye podcastserie \u201cTr\xe6nerportr\xe6tter\u201d kan du m\xf8de Maxers\xa0personlige tr\xe6nere. Form\xe5let med denne podcastserie er at du kan l\xe6re vores tr\xe6nere bedre at kende - i et mere personligt format. P\xe5 sociale medier deler vi prim\xe6rt faglig viden, videnskabelige studier og vores klienters oplevelser - men vi fylder ikke selv s\xe5 meget personligt p\xe5 profilerne.
Med bevidstheden om, at et godt tr\xe6ningsforl\xf8b har r\xf8dder i en god relation mellem tr\xe6ner og klient, vil vi derfor gerne give dig muligheden for at l\xe6re os endnu bedre at kende.
I denne episode kan du h\xf8re:
* Celines vej til rollen som personlig tr\xe6ner.
* Hvorfor Celine troede, at hun skulle v\xe6re muskeln\xf8rd - men er endt et helt andet sted.
* Hvordan nysgerrigheden p\xe5 andre menneskers oplevelser og overbevisninger har v\xe6ret med til at forme Celines m\xe5de at arbejde med klienter p\xe5.
* Hvorfor det ikke var helt s\xe5 lige til at l\xe6re at tegne som hun troede det var.
* At Celines udvikling som tr\xe6ner i l\xf8bet af \xe5rene har \xe6ndret sig fra at handle meget om mad og tr\xe6ning specifikt til at handle om meget mere.
L\xe6s podcasten som artikel eller se Celines profil.